Panel používateľa

Doprava a platby

Typy dopravy v rámci SR a ich ceny:

Všetky ceny tovarov sú uvedené vrátane DPH. Súčasťou ceny nie je poradenská činnosť, dopravné ani žiadne iné náklady, pokiaľ to nie je uvedené v popise produktu. Cena tovaru je určovaná podľa platného cenníka. Predávajúci sa zaväzuje dodať kupujúcemu tovar za cenu platnú v čase objednania tovaru. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien tovaru.

- osobný odber v kamennej predajni v OD Slimák - poplatok za osobný odber je 1,00 Eur s DPH, osobný odber je možný iba pre objednávky ktoré boli zaplatené pri vytvorení objednávky!!!

- doručenie kuriérom pri hodnote objednávky od 0 do 60 Eur:

a/ pri platbe kuriérovi dobierkou - cena dopravy je 5,00 Eur (4,30 doprava + 0,70 dobierka). Platí sa do odvolania priamo kuriérovi cez platobný terminál platobnou kartou!!!
b/ pri platbe kartou prostredníctvom GP WebPay alebo SporoPay - cena dopravy je 4,30 Eur

- doručenie kuriérom pri hodnote objednávky nad 60 Eur

a/ pri platbe kuriérovi dobierkou - cena dopravy je 0,70 Eur (0,00 doprava + 0,70 dobierka). Platí sa do odvolania priamo kuriérovi cez platobný terminál platobnou kartou!!!
b/ pri platbe kartou prostredníctvom GP WebPay alebo SporoPay - cena dopravy je 0,00 Eur

 

Ak bude objednávka uskutočnená cez pracovný deň do 12.00, potom bude zásielka doručená nasledujúci pracovný deň - podľa kapacity kuriérskej spoločnosti. Ak bude objednávka vytvorená v pracovný deň po 12.00, potom bude zásielka doručená do 48 hodín. V prípade vytvorenia objednávky počas víkendu alebo sviatku, bude objednávka expedovaná v prvý pracovný deň a doručená v nasledujúci pracovný deň.

Expresné doručenie pre oblasť Bratislavy a jej mestských častí: - do odvolania je táto možnosť zrušená!

možnosť doručenia zásielky do 3 hodín osobným expresným kuriérom Bratislava City kuriér (City Courier Slovakia) počas pracovných dní od pondelka do piatku. Objednávka musí byť uskutočnená PO-PIA od 9.00 do 15.00 s garantovaným doručením do troch hodín (od 12.00 do 18.00) v deň objednávky.

Služba je možná pre: centrum, Ružinov, Nové mesto, Prievoz, Staré grunty, Patrónka, Petržalka, Kramáre, Koliba, Rača, Vajnory, Dúbravka, Karlová Ves, Lamač, Podunajské Biskupice, Dolné hony, Vlčie hrdlo, Trnávka, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Devínska Nová Ves, Devín, Záhorská Bystrica.

- doručenie CITY kuriérom:
a/ pri platbe kuriérovi dobierkou - cena dopravy je 7,50 Eur (6,0 doprava + 1,50 dobierka)
b/ pri platbe kartou prostredníctvom GP WebPay alebo SporoPay - cena dopravy je 6,0 Eur.

 

Spôsoby platby

Kupujúci má možnosť výberu spôsobu úhrady:

- platba v hotovosti alebo cez platobný terminál kartami VISA a MasterCard v kamennom obchode predávajúceho
- platba kuriérovi pri prevzatí tovaru (dobierka), platí sa do odvolania priamo kuriérovi cez platobný terminál platobnou kartou!!!
- platba kartou prostredníctvom služby GP WebPay (Visa a MasterCard)
- SporoPay - platba prostredníctvom internetbankingu pre majiteľov účtu v Slovenskej sporiteľni. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť váš účet a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky a kliknutí na logo banky, budete presmerovaní na stránky Slovenskej sporiteľne pre dokončenie platby. Priradenie k vašej objednávke prebehne nasledujúci pracovný deň.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info