Panel používateľa

SLICK GORILLA Clay Pomade stylingová pomáda s vlasovou hlinou 70 gr.

SLICK GORILLA Clay Pomade stylingová pomáda s vlasovou hlinou 70 gr.

Slick Gorilla Clay Pomade stylingová pomáda s vlasovou hlinou so silným ale pružným spevnením a matným efektom. Účes s použitím tejto pomády je celý deň možno predefinovať. Vhodné aj pre vegánov.

17 € s DPH

Import kód: 162

Dostupnosť: Nedostupné

Výrobca: SLICK GORILLA

SLICK GORILLA Clay Pomade 70 g

Bezparabénová stylingová pomáda s vlasovou hlinou na vlasy so silným ale pružným spevnením s prírodnými zložkamy vhodná aj pre vegánov. Oddeľuje, definuje a formuje vlasy tak, aby účes mal pevné a pružné celodenné držanie. Pridáva okamžitú textúru pre nenápadný ostrý vzhľad. Prípravok je vhodný pre všetky typy vlasov. Ideálna voľba pre inteligentné "nedokončené" účesy.  Dodáva účesu matné, pružné spevnenie takže účes nepôsobí "tuho". Netuhne hneď, účes je možné tvarovať a predefinovať počas celého dňa. Pomáda sa ľahko vymyje z vlasov za pomoci bežného šampónu. Prípravok nebol testovaný na zvieratách.

Použitie: naneste väčšie množstvo na dlaň. Rozotrite medzi dlaňami tak, aby hlina zmäkla. Aplikujte na vlhké alebo suché vlasy, pričom dbajte na rovnomerné pokrytie. Prejdite rukou vlasy a nastajlujte ich podľa vašich predstáv. Pre jemnejšie detaily použite hrebeň alebo špičky prstov aby ste dosiahli požadovaný vzhľad.

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info