Panel používateľa

L'Oréal Professionnel Homme Cover 5 - č. 5 farba na vlasy pre mužov svetlohnedá - 3 x 50 ml

L'Oréal Professionnel Homme Cover 5 - č. 5 farba na vlasy pre mužov svetlohnedá - 3 x 50 ml

L'Oréal Professionnel Homme Cover 5 farba na vlasy pre mužov svetlohnedá - číslo 5

15,50 € s DPH

Import kód: 4839

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: Pondelok 6.12.2021

Výrobca: L'ORÉAL

L'Oréal Professionnel Homme Cover 5 farba na vlasy pre mužov svetlohnedá 3 x 50 ml

Cover 5 'je určená mužom, ktorí chcú zakryť svoje biele vlasy prirodzeným a diskrétnym spôsobom bez nustnosti radikálnej zmeny. Revitalizačný gél bez amoniaku pre prirodzené transparentné krytie až 50% bielych vlasov len za 5 minút. 4 hlavné výhody: rýchlosť, diskrétnosť, prirodzenosť a určenie len pre mužov. Rovnováha starostlivo vybraných farbív zaručuje, že výsledok nie je ani príliš teplý, ani príliš studený, ale zostáva v čisto neutrálnej zóne. Výsledný efekt pôsobí prirodzeným dojmom, intenzita bielych vlasov je diskrétne potlačená už za 5 minút. Prirodzený reliéf vlasového vlákna je zachovaný, úplne v harmónii s pôvodným prírodným odtieňom. Výsledný efekt Cover 5´vydrží vo vlasoch 4-5 týždňov, počas ktorých sa z vlasov pomaly postupne vymýva, bez toho, aby získaval teplé odlesky.

Použitie: Originálne tekutá a priesvitná textúra sa pri aplikácii rýchlo mení v ľahký a olejovitý gél od okamihu zmiešania s oxidantom.

Príprava: Noste ochranné rukavice. Produkt sa mieša v pomere 1:1 - 50 ml farbiaceho gélu a 50 ml L'Oreal Professionnel Oxydantu 6%. 2. Nanášanie a vymývanie: Nanášajte na suché, neumývané vlasy. Nepoužívajte žiadne kovové predmety. Prvé farbenie: Naneste na korienky, dĺžky a končeky. Nechajte pôsobiť 5 minút. Nakoniec naemulgujte a starostlivo vypláchnite. Poznámka: Neprekračujte čas pôsobenia. Len pre tmavšie výsledok nechajte pôsobiť 10 minút.

Pozor Oxydant Loreal 6%, ktorý je potrebný k aplikácii, nie je súčasťou balenia a je potrebné ho kúpiť zvlášť!

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info